Něco o nás


Subito Steel s.r.o. obchodní společnost založena v roce 2012. Kvalita námi zajišťovaných výrobků, naše zkušenosti s jejich instalací, provozem a údržbou je spojena s dlouholetými zkušenostmi a technickou zdatností našich zaměstnanců.

Úspěšné působení na trhu je rychlost, kvalita a nízká cena. Krátké dodací lhůty, dodávky náhradních dílů v přesně definovaném čase- just in time - vedou ke snižování nákladů odběratele na případné skladování a další manipulace a činnosti s tím spojené. Velmi důležitým momentem nárustu počtu zákazníků je technické poradenství podložené zkušeným konstruktérem a technologem. Výrobci našich dílů odpovídají nejvyšším požadavkům na kvalitu, která bývá prověřena patřičnou certifikací.

Druhou hlavní činností naší firmy Subito je komplexní vybavení spotřebním materiálem pro podniky, hotely, penziony, restaurace, wellness centra, nemocniční a pečovatelské zařízení.

Snažíme se nabízet široký sortiment, dobrou kvalitu a přiměřenou cenovou úroveň. 

Zakázková výroba je založená na použití kvalitního materiálu, perfektního střihu a precizního šití. Plně uspokojuje individuální požadavky zákazníka.